NA světě se nachází mnoho nešťastných lidí, kteří se svým životem neubírají tím správným směrem. Nepracují na svém štěstí a raději závidí tím úspěšnějším nebo se jim dokonce pokusí ublížit…

1

Toto je způsob, podle kterého se dozvíte, zda se toto neštěstí netýká i vás.

potřebujete:

pohár
vodu
2 zápalky

ověření:

  1. Před tím než začnete, zrelaxujte se a vneste do sebe klid. Zeptejte se: “Jsou ve mně stopy cizorodé síly?”.

2

2. Držte zápalku ve vzdálenosti přibližně 4-5 cm od povrchu vody ve sklenici přesně ve středu.

3

3. Zavřete oči a položte si stejnou otázku. Nechte zápalku spadnout do vody.

4. Po tom, jak se hozen zápalka přestane pohybovat, opakujte celý proces ještě jednou.

Zápalky zaujmou určitou pozici, ze které se dá určit, zda se i ve vás nachází špatná energie. Často jsou to tři základny rozmístění – nedostatečný kontakt mezi nimi, dotek nebo překřížení. Každá z této kombinace s sebou nese specifickou informaci.

Nejlepší je pro vás ten případ, kdy se zápalky vůbec nedotýkají. Tato pozice říká, že vaše vnitřní energie není nijak ovlivňována vnější mocí a starosti či bolesti mají čistě pouze fyzický charakter. Pokud máte nějakým způsobem podlomené zdraví, je třeba užívat léky, pít bylinkové čaje a věnovat se fyzické aktivitě.

4

Dotek zápalek znamená, že jste pod vlivem energie nebo se na vás někdo uhrančivě podíval. Mohli jste k tomu dojít ve veřejné dopravě, během hádky s rodinou či přáteli, při stání v dlouhé řadě plné nervózních lidí a v podobných situacích.

5

Překřížení zápalek hovoří o úmyslném vyvolání poškození. Místo dotyku a překřížení zápalek vám naznačí energetické centrum, které prošlo nejintenzivnějšího útoku ze strany nepřítele. K určení tohoto středu je třeba si vizuálně rozdělit jednu zápalku na 6 částí a podívat se, která část zápalky se svým koncem dotýká druhé (celé) zápalky.

6

Úroveň vlivu

  1. úroveň
    Jde o poruchu energetického centra vitality. Někdo se snaží okrást vás o touhu žít. Co se týče vašich vnitřních orgánů, mohou být napadené reprodukční orgány a ledviny.

2. úroveň
Zde už mluvíme o napadení centra sexuálního styku. V těle se toto zasažení projevuje ve špatné funkci tlustého střeva, pohlavních orgánů, močového měchýře a cévách dolních končetin.

3. úroveň
Má vliv na vaše postavení ve společnosti. Někdo se snaží zničit vaši autoritu, zakázat vám kontaktovat se s druhými lidmi a raději vás nechávají o samotě. Při zasažení tohoto centra, se často objevují žaludeční vředy, onemocnění jater, žlučníku, tenkého střeva nebo slinivky břišní.

4. úroveň
Tato úroveň se týká srdečního centra a ovlivňuje i na svět lásky. Jedná se o zničení rovnováhy ve vašem životě a chápání světa. Člověk se nedokáže těšit ze života, nedaří se mu správně vybrat si partnera či přátele a podpory od ostatních se nedočká. V oblasti zdraví je ohroženo srdce, kardiovaskulární systém a narušené imunitní funkce.

5.úroveň
Jste člověk, který je imunní vůči vnějším vlivům a nepotřebujete vědět všechno, co se na tomto světě děje. Můžete trpět onemocněním plic, průdušek, hltanu nebo štítné žlázy.

6. úroveň
Někdo cizí se snaží do vašeho podvědomí vložit svůj způsob smýšlení a plán na plnění cílů. Všechny vaše síly jsou zbytečné a vaše snaha vychází nazmar. V oblasti zdraví může trpět váš mozek a mícha, celkový nervový systém, regulace hormonálního metabolismu a metabolismu látek.

Díky této metodě zjistíte, zda ve vašem životě existují lidé, kteří vám dokáží pokazit soužití na planetě. Velmi často se nám totiž stávají nepříjemné situace a zažíváme těžké období, které ani nezávisí od našich činů či pasivity.

Přejeme vám, abyste nikdy nebyli byl vlivem jiných lidí, kteří budou s radostí kontrolovat váš život!