Foto: Instagram

Minulý týden se na veřejnost dostala informace o problémech ve vztahu sympatické dvojice Miriam Šmahel Kalisové a Martina Šmahela. Tvrdili, že nikdo třetí za tím není, ale zdá se, že pravda to možná vůbec nebyla.

Dvojice byla označována za jeden z nejkrásnějších párů v slovenském showbyznysu, ale až takové ideální to asi mezi nimi nebylo, jak se na první pohled zdálo. Jak informuje cas.sk, přítel Šmahelovcov se měl vyjádřit, že už déle nežijí jako manželé, i když stále spolu bydlí.

O to více šokující však je, že zdroj Nového Času tvrdí, že Martin se má již několik měsíců setkávat s 19-letou začínající modelkou, která mu popletla hlavu. Kvůli ní je ochoten odejít od své rodiny a ukončit tak manželství s Miriam. Známý fitnesák se však samozřejmě vyjádřil, že jsou to jen výmysly a stále si stojí za tím, že krach jejich harmonického manželství nesouvisí s žádnou další osobou. Uvidíme tedy časem, jak to skutečně je a zda Miriam s Martinem požádají rozvod nebo se pokusí o nápravu jejich poškozeného vztahu.