Dominika Cibulková je známá slovenská tenisová hvězda, která má za sebou mimořádně úspěšný rok. Za své vítězství vždy tvrdě makala a nikdy se nevzdávala. Tvrdá dřina a pot ji provázely k samotnému vrcholu její kariéry. Byla však Dominika stále taková průbojná a silná?

Její bývalý trenér to řekl na rovinu! Roman Lobotka vyprávěl příběh o tom, jak Domča začínala. Její tréninky byly plné slz, nevěděla skákat přes švihadlo či se jezdit na kole. Trenér v ní neviděl žádný potenciál.

Roman Lobotka trénoval Dominiku od její devíti do jedenácti let. Rodiče Dominiky si dali záležet na tom, aby měla Domča dobrého trenéra a pravidelný trénink. Od rodičů měl auto, na kterém Dominiku vozil do školy a ze školy. Po škole následoval trénink, večer domácí úkoly a tak to šlo den za dnem. Rodiče se vraceli z práce až večer. Dominika podle jeho slov nijak nevynikala. ,, Nikdo, ani já osobně jsem neuvažoval, že bude hrát tenis. Přiznám se, že jsem v ní neviděl žádný potenciál. Na kurtu ji její vrstevnice poráželi bez problémů. Nevěděla jezdit na kole ani skákat na švihadle vyjádřil se Roman pro portál Šport24.

Dominika však věděla plavat a časem ji trenér naučil i na kole. Roman Lobotka také prozradil, že když se Dominice nechtělo trénovat schovala klíče od tělocvičny a nechtěla je ukázat dokud její máma nezakázala něco co měla ráda.

MAJSTERKA SVETA – vasa MAJSTERKA SVETA!!! CHAMPION of the CHAMPIONS

Fotka uverejnená používateľom Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Dnes je z však i navzdory všemu úžasná světová tenistka a svůj úspěch si argumentovali vybojovala. Na svůj vrchol dotáhla i celé Slovensko, které je na ni právem hrdé.