Jess Lakeland je 21-letá dívka z americké Floridy, které má již čtyři roky přítele, se kterým žije v jedné domácnosti. Je tu však jeden problém.

Problém je v tom, že Jess samu sebe považuje za,, dospělé miminko “, a to doslova!

Když Měla Jess Lakeland jen dva roky, stala se obětí se * uálneho obtěžování, a to na její psychice zanechalo výrazné stopy. Jess dělá i dnes všechno to, co dělají typické miminka. Spí ve speciálně upravené dětské postýlce, pije z láhve s dudlíkem a svého přítele, který se k ní chová jako rodič, jmenuje ,, tati “. Jejich hry na otce a dcerku však nejsou součástí žádné erotické fantazie, právě naopak. Jessin přítel David přiznává , že se o svou přítelkyni rád stará, ale hraní se na jeji otce ho nijak nevzrušuje. Ona si pro změnu užívá ten pocit, že David je její dominantní ochránce a má při něm pocit bezpečí.

Mladá Američanka si tímto bizarním způsobem podle vlastních slov nahrazuje těžké dětství, které mela. Kromě doposud zmíněných zvyků nezapomíná ani na další detaily svého miminkovskýho života a nosí plenky! Jess je však nejen nosí, ale i skutečne používá. Přítel David jí je však odmítl vyměnit a tak to zatím musí dělat sama. Nebude to však dlouho trvat, protože Jess si už hledá chůvu, která jí je měnit bude a která se bude o ni starat ještě více, než jak to dělá její přítel!

Clipboard02 Clipboard03 Clipboard07-1 Clipboard08 Clipboard09